Meie eesmärk on eemaldata tehnilised ja protseduurilised takistused mis võivad takistada toodetega turule tulemast. Meie teadmised valdkonnast võimaldavad juba algses staadiumis keskenduda olulisele raiskamata aega vormilisele poolele.

ALAR ALLASTE

Alar on aastaid töötanud tüübikinnitus- ja registreerimisasutuses. Selle aja jooksul on ta osalenud Euroopa Komisjoni erinevates autotööstuse regulatsioone väljatöötavates töögruppides ja esindanud Eestit tüübikinnitusasutuste kohtumistel. Tema laualt on läbi käinud enamus tüübikinnitusasutusele esitatud keerulisi tehnilisi ja protseduurilisi küsimusi ning ta on taustajõuna abistanud vastu võtta nõuetega kooskõlas olevaid otsuseid. Kõik see on ühelt poolt andnud väga hea ülevaade regulatsioonide väljatöötamisest, teiselt poolt aga juhatanud praktikas esinenud kitsaskohtadele. Ta armastab oma tööd ning soovib nõu ja jõuga panustada valdkonnas tegutsevate ettevõtete käekäiku.

RAIT PARVE

Rait on oma professionaalse suhtumisega pikalt abistanud Eesti sõidukitootjaid ja margiesindusi suhtluses liiklusregistriga. Liiklusregistri teenusejuhina on ta olnud teerajaja teenuste digitaliseerimisel ja kaasajastamisel. Kahe jalaga maapeal olles suudab ta ka kõige keerulisemad regulatsioonid inimkeeli selgeks teha. Tänu sellele on tema teemade ampluaa olnud väga lai, mis ühest küljest on avardanud silmaringi aga teisest küljest võimaldab mitu sammu ette mõelda. Kõike mida ta teeb, teeb pühendunult, mis on teinud temast usaldusväärse partneri erinevates projektides.